Tragi MCE w Mediolanie

Ciężka praca i wieloletnie zaangażowanie doprowadziły nas do tego miejsca - airRoxy było uczestnikim na jednej z największych imprez branżowych na świecie - targach MCE w Mediolanie. Stoisko airRoxy znajdowało się w hali 13, można było na nim zobaczyć nasze regały oraz zapoznać się z ofertą wentylatorów i kratek wentylacyjnych. Przedstawiciele przez 4 dni prowadzili rozmowy z potencjalnymi klientami z całego świata. Nie obyło się bez towarzyskich wizyt zaprzyjaźnionych firm, które także brały udział w imprezie. Całość zaowocowała ponad 210 nowymi kontaktami i 90 spotkaniami. Zdobyte doświadczenie pomoże wzmocnić pozycję firmy na rynku międzynarodowym, a także poprawi świadomość marki na świecie.

Przedstawiamy tegoroczne statystyki targów:

Na wystawie było 421 zarejestrowanych dziennikarzy z całego świata, 1581 wystawców oraz 303 marki i 90 739 odwiedzających. MCE odnotowało również największą liczbę wydarzeń: 120 obecnych, 72 organizowane przez stowarzyszenia i partnerów, 43 warsztaty korporacyjne, a Reed Exhibitions Italia ogłosiło datę kolejnej edycji od 12 do 15 marca 2024 r

MCE – MOSTRA CONVEGNO EXPOCOMFORT potwierdziło swoje wyniki i wzrost na arenie międzynarodowej. Liczba profesjonalistów handlowych z zagranicy została potwierdzona na poziomie sprzed pandemii, z 32 732 operatorami ze 131 krajów. Poza Turcją, krajem partnerskim tej edycji z 2022 r., Bliski Wschód reprezentują przede wszystkim Półwysep Arabski, obszar Iraku i Iranu, które wraz z Indiami i krajami Dalekiego Wschodu (Chiny, Japonia i Korea Południowa na pierwszym miejscu) sprawiają, że Azja (22,2%) jest najliczniej reprezentowanym kontynentem po Europie (Zachód 44% i Wschód 25,8%). Afryka wraz z Marokiem, Egiptem, Algierią i Tunezją z Maghrebu, potwierdzono także obecność przedstawicieli z RPA i obydwu Ameryk (USA, Kanada, Argentyna i Chile itd.)

Cyfrowa prezentacja, wprowadzona w 2021 r., odnotowała 32 612 aktywnych odwiedzających, którzy mogli zapoznać się z produktami i nawiązać kontakt z ponad 600 członkami zespołu, podkreślając zdolność MCE do przewidywania potrzeb w zakresie spotkań i sieci w płynnym kontekście uczestnictwa dzięki hybrydowym rozwiązaniom osobistym i zdalnym.

 

Źródło: https://mcexpocomfort.it/newfront/news/mce-mostra-convegno-expocomfort-is-confirmed-as-the-leading-event-for-hvacr-and-announces-dates-for-2024

 

 

 • airRoxy Sp. z o.o.
  ul. Graniczna 40
  44-178 Przyszowice
  NIP 969-160-32-65

  Tel. (+48) 32 239 42 00;
  Email: office@airroxy.com

 • Wszystkie prawa zastrzeżone.
  Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty handlowej.
  airRoxy sp. z o.o. nie ponosi żadnej odpowiedzialności za błędy powstałe w publikacji oraz zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian.

 

THERE IS NO PAGE WITH ID -

THERE IS NO PAGE WITH ID -