Targi MCE 2022 Mediolan

Z wielką przyjemnością informujemy, że 28.06-01.07.2022r będziemy wystawcą na targach MCE w Mediolanie.

Mostra Convegno Expocomfort (MCE)  to jedno z największych i najważniejszych wydarzeń branży HVACR.

Heat - ogrzewanie,

Ventilation - wentylacja,

Air Conditioning - klimatyzacja,

Refrigeration - chłodzenie

Wystawa podzielona jest na pięć głównych ekspozycji dedykowanych klimatyzacji i wentylacji, instalacjom wodnym, grzewczym, automatyce oraz energii odnawialnej.

Targi organizowane są cyklicznie, co dwa lata, gromadząc ponad 2 tys. wystawców z całego świata, w tym kilkadziesiąt firm z Polski.

W targach w roku 2018 wzięło udział ponad 2400 liderów branży, z których 51 procent podróżowało z 54 krajów, a łączna frekwencja wyniosła ponad 162 000 branżowych odwiedzających z całego świata. W imprezie wzięło udział 41 355 odwiedzających (wzrost o 5,6% w 2016 r.) przybywających z Indii, Azji (Chiny, Turcja, Korea Południowa) i Bliskiego Wschodu (Jordania, Arabia Saudyjska, Syria i Palestyna). Poza tym, w obu Amerykach odnotowano wyższe wartości (nie tylko w USA i Kanadzie, ale także w Argentynie i Urugwaju. Zauważalna była również obecność Europy, zwłaszcza w Polski, Rumunii, Rosji i Chorwacji).

Bilety zakupić można internetowo bądź na miejscu.

https://www.mcexpocomfort.it/en/Home/

 

Serdecznie zapraszamy!

 

 

airRoxy Sp. z o.o. realizuje projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020. Więcej informacji o projekcie po kliknięciu w link.

pt. „Nawiązanie nowych kontaktów, oraz wzmocnienie pozycji firmy na rynkach zewnętrznych. Internacjonalizacja firmy poprzez wzięcie udziału jako wystawca w najważniejszych dla branży międzynarodowych targach wentylacyjnych”

 

 

 • airRoxy Sp. z o.o.
  ul. Graniczna 40
  44-178 Przyszowice
  NIP 969-160-32-65

  Tel. (+48) 32 239 42 00;
  Email: office@airroxy.com

 • Wszystkie prawa zastrzeżone.
  Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty handlowej.
  airRoxy sp. z o.o. nie ponosi żadnej odpowiedzialności za błędy powstałe w publikacji oraz zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian.

 

THERE IS NO PAGE WITH ID -

THERE IS NO PAGE WITH ID -