Targi Light + Building

W tym roku airRoxy jest wystawcą na międzynarodowych targach
Light +Building we Frankfurcie. Co dwa lata przedstawiciele prezentują najnowsze produkty z zakresu oświetlenia, elektrotechniki oraz automatyki domowej i budynkowej. Impreza gromadzi projektantów, instalatorów, a także architektów z całego świata.  

Light + Building Autumn Edition odbędzie się we Frankfurcie nad Menem w dniach od 2 do 6 października 2022 roku. W centrum uwagi znajdą się inteligentne i połączone rozwiązania, przyszłościowe technologie i aktualne trendy w projektowaniu. Po raz pierwszy międzynarodowe miejsce spotkań łączy wszystkich uczestników również cyfrowo.

Rosnące liczby rejestracji podkreślają bardzo pozytywną reakcję na Light + Building Autumn Edition: ponad 1500 wystawców z 46 krajów zaprezentuje swoje innowacje. Wśród nich są liczni liderzy rynku, którzy zaprezentują najnowsze produkty dla świata oświetlenia, elektrotechniki, automatyki domowej i budynkowej oraz połączonej technologii bezpieczeństwa i ochrony.

Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko o numerze E76 znajdujące się w hali 12, przedstawiciele z zaangażowaniem opowiedzą o produktach oraz udzielą odpowiedzi na nurtujące pytania.

Bilety można otrzymać na stronie organizatora

więcej informacji: https://light-building.messefrankfurt.com/frankfurt/en.html

 

 

 • airRoxy Sp. z o.o.
  ul. Graniczna 40
  44-178 Przyszowice
  NIP 969-160-32-65

  Tel. (+48) 32 239 42 00;
  Email: office@airroxy.com

 • Wszystkie prawa zastrzeżone.
  Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty handlowej.
  airRoxy sp. z o.o. nie ponosi żadnej odpowiedzialności za błędy powstałe w publikacji oraz zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian.

 

THERE IS NO PAGE WITH ID -

THERE IS NO PAGE WITH ID -