Nowy produkt planet energy 80 już w ofercie

Rodzina wentylatorów ściennych osiowych Planet Energy rozrosła się o dodatkowy model. Po raz pierwszy w airRoxy średnica 80 mm jest już dostępna w sprzedaży. Z myślą o niewielkich przestrzeniach na przykład w domkach letniskowych czy przyczepach kempingowych - wszędzie gdzie potrzebne jest wspomaganie mechaniczne wentylacji. Wentylatory pomagają uniknąć zawilgocenia łazienek czyli przeciwdziałają rozwojowi niebezpiecznych grzybów, pleśni, a także wspomagają wymianę powietrza w dusznych pomieszczeniach, co wpływa pozytywnie na natlenienie powietrza. 

Wysokiej jakości tworzywo nie żółknie z czasem a zmienna geometria łopat zapewnia cichą i ekonomiczną pracę. Łączy w sobie czysty modernistyczny design bez widocznych elementów montażowych co zapewnia dostosowanie do każdego pomieszczenia. Przednia zdjemowana klapka ułatwia dostęp do płytki sterującej bez konieczności demontowania urządzenia. Na półkach nie możwe zabraknąć także i najmniejszego w ofercie modelu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz kontaktu z przedstawicielem handlowym.
 

 Model S podłączany jest do zasilania pod napięciem 230V, może być włączany np. wspólnie z lampą.

 • airRoxy Sp. z o.o.
  ul. Graniczna 40
  44-178 Przyszowice
  NIP 969-160-32-65

  Tel. (+48) 32 239 42 00;
  Email: office@airroxy.com

 • Wszystkie prawa zastrzeżone.
  Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty handlowej.
  airRoxy sp. z o.o. nie ponosi żadnej odpowiedzialności za błędy powstałe w publikacji oraz zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian.

 

THERE IS NO PAGE WITH ID -

THERE IS NO PAGE WITH ID -