Nasza nowa farma słoneczna

panele airRoxy    instalacja airRoxy

 

Z przyjemnością informujemy o zakończonych pracach nad naszym najnowszym projektem naszej własnej farmy słonecznej na terenie airRoxy sp. z o.o.

Zakończona instalacja 50kW h w Przyszowicach składa się z 125 paneli o mocy 400 W. Ustawiona została na specjalnych stelażach na ziemii w kierunku południowym, by pracowała z maksymalną możliwą sprawnością. Prace trwały około miesiąca, a każdego dnia obserwowaliśmy jak nasza prywatna elektrownia rozrasta się o kolejne elementy. Efekt końcowy można obserwować z ulicy Granicznej oraz biurowych okien.

Od teraz zasilani jesteśmy odnawialną energią - słoneczną - dzięki czemu nasze wyroby są bardziej przyjazne środowisku, a hasło "przyjazna wentylacja" nabrało dodatkowego znaczenia.

 

Projekt instalacji fotowoltaicznej zrealizowany został z zaprzyjaźnioną firmą iMigo, która wykazała się wysoką jakością usług, w naszym imieniu załatwione zostały wszelkie niezbędne formalności. https://imigo.pl/

Zapraszamy na stronę partnera w celu poznania szczegółów. https://imigo.pl/fotowoltaika-realizacje

 

 

 • airRoxy Sp. z o.o.
  ul. Graniczna 40
  44-178 Przyszowice
  NIP 969-160-32-65

  Tel. (+48) 32 239 42 00;
  Email: office@airroxy.com

 • Wszystkie prawa zastrzeżone.
  Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty handlowej.
  airRoxy sp. z o.o. nie ponosi żadnej odpowiedzialności za błędy powstałe w publikacji oraz zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian.

 

THERE IS NO PAGE WITH ID -